VLAVI Machinery

VLAVI Machinery

Palielinoties pārkraujamo kravu apjomam, var rasties nepieciešamība pēc papildus tehnikas vienībām. Mēs piedāvājam individuālu pieeju labākā risinājuma atrašanai un tehnikas piegādei. Palīdzēsim iegādāties - ostas mobilos celtņus, reach stakerus, ekskavatorus, frontālos iekrāvējus, buldozerus un citu tehniku pēc Jūsu pieprasījuma.

Problēmas ar aprīkojumu, tehniku vai cilvēciskais faktors var būt par iemeslu dīkstāvei, attiecīgi var tikt zaudēts Jūsu uzņēmuma laiks un līdzekļi, kas ietekmē gan ekonomisko stāvokli gan uzņēmuma reputāciju starp klientiem.

Izmantojot mūsu pieredzi un zināšanas, piedāvājam Jums izdevīgus risinājumus aprīkojuma atrašanai un nomaiņai Jūsu materiālu pārkraušanas tehnikai.

Piedāvājam, hidrauliskās šķēres metāla griezšanai, šķirošanas un drupināšanas satvērējus, hidrauliskos āmurus betonam, greiferkausus birstošajiem materiāliem, baļķu pārkraušanai un aprīkojumu gabalkravu pacelšanai, kā arī metāllūžņu pārkraušanas kausus un aprīkojumu frontālajiem iekrāvējiem, dakšas, atrās nomaiņas adapterus un daudz ko citu.

Tāpat mēs varam palīdzēt Jums jaunas vai lietotas tehnikas, aprīkojuma un rezerves detaļu meklējumos. Mēs piedāvājam tehniku no jebkura ražotāja caur dīleru kompānijām un tieši no tehnikas īpašniekiem. 
Produkcija:
•    Materiālu pārkraušanas ekskavatori 
•    Zemes rakšanas tehnika 
•    Reach stakeri 
•    Mehāniskie greiferkausi 
•    Elektrohidrauliskie greiferkausi 
•    Rezerves daļas ostas celtņiem, citai iekraušanas-izkraušanas tehnikai, rakšanas tehnikai, ceļubūves tehnikai, celtniecības aprīkojumam, šķirošanas iekārtām un drupinātājiem, lauksaimniecības traktoriem 

Realizētie projekti