VLAVI Ports

VLAVI Ports

Mēs specializējamies ostas celtņu kā arī citas materiālu pārkraušanas tehnikas piegādēs ostu vajadzībām. Veicam rezerves daļu piegādes plašam tehnikas klāstam, kā ostu tehnikai tā arī karjeru un ceļu būves tehnikai. Mūsu uzņēmums strādā no 2010 gada un šajā laika periodā esam veikuši vairākas veiksmīgas celtņu un materiālu pārkraušanas tehnikas piegādes saviem klientiem Balltijas valstīs.  

Produkcija:

  • Jauni celtņi

Atkarībā no kravas tipa un specifikācijas, mēs piedāvājam jaunus celtņus šī darba veikšanai. Sadarbībā ar uzņēmumu “Kirow Ardelt” GmbH piedāvājam celtņus ar sniedzamību no 10-55m un celtspēju līdz 63t greiferkausa režīmā, kas ļauj veikt birstošo kravu pārkraušanu līdz pat 1750t/h.

Uzņēmums “Kirow Ardelt” GmbH tika dibināts 1902 gadā un līdz pat mūsdienām ir vadošais portālceltņu ražotājs, tādēļ mēs varam piedāvāt dažādus risinājumus kravu pārkraušanai.

Tāpat piedāvājam celtņus konteineru, metāllūžņu, ģenērālkravu un birstošo materiālu pārkraušanai.
 

  • Lietoti celtņi

 

Viena no uzņēmuma pamata nodarbēm ir lietotu mobilo ostas celtņu tirdzniecība. Piedāvājam tādu ražotāju celtņus kā Liebherr, Gottwald, Fantuzzi u.c., kā arī veicam piegādes materiālu pārkraušanas ekskavatoriem no ražotājiem Liebherr, Terex-Fuchs, Sennebogen.

Saskaņā ar informāciju par kravu un apstrādājamo kuģa lielumu, piedāvāsim Jums izdevīgako un piemerotako variantu celtņa iegādei, lai veiktu ieplānotos darbus, kā arī izstrādasim plānu tā piegādei.

Gadījumā ja vēlaties pārdot esošo tehniku vai pārkraušanas aprīkojumu, mes varam piedavāt Jums risinājumu. Jūs varat noslēgt vienošanos ar mums par tehnikas pārdošanu, mēs atradīsim Jums pircēju, tajā pašā laikā, galavārdu par darījuma slēgšanu ar pircēju sakāt Jūs.

 

Ja Jums ir nepieciešams papildus darba aprīkojums, sazinieties ar mums. Mēs zinām kā atrast Jums labāko un ekonomiski izdevīgako risinājumu īsā laika posmā.

Realizētie projekti